مقالهبخاری قارچی

فروش بخاری گازی قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع وسیله ‌ای برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می‌باشند که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می‌کنند. اولین  بخاری گازی قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع بر طبق اصول کلی ساخت چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع بخاری  قارچی کپسولی به وجود آمده بود ساخته شده اند . فروش بخاری قارچی اولین بار توسط یک شرکت انگلیسی به نام «پیتیت و اسمیت» در سال ۱۸۵۶ تولید شده است . شعله  بخاری هوا را به‌ طور موضعی گرم می‌کنند و سپس به وسیله قانون انتقال گرما در هوا، کل هوای اتاق گرم خواهد شد. هم‌اکنون از فروش بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع در کشورهای غربی برای گرم کردن محیط ‌های خارج از ساختمان همچون گلخانه و پاسیو استفاده خواهند شد.

فروش هیترقارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع مناسب جهت استفاده فضاهای بازهستند؛ تا شعاع ۱ متری خود را به راحتی گرم می نمایند. بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع وسیله‌ای برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می‌باشند که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می‌کنند. اولین بخاری قارچی که در دو مدل گاز شهری و گاز مایع بر طبق اصول کلی ساخت چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع اجاره بخاری گازی به وجود آمده بود ساخته شدن اند .  هیتر قارچی در دو مدل شهری و کپسولی در سال ۱۸۸۱ میلادی در ساختمان مشعل شعله  بخاری قارچی 
در دو مدل گاز شهری و گاز مایع از پنبه نسوز استفاده می‌شد  که این طرح یک مهندس انگلیسی به نام «سیگسموند لیونی» بوده. اما بعدها خاک نسوز جای پنبه نسوز را گرفته است٬زیرا استفاده از آن در قالب ریزی راحت ‌تر خواهد بود.

هیترچتری

در این سیستم فروش بخاری قارچی در 2 مدل گاز شهری و گاز مایع عرضه می شود. بخاری قارچی مناسب در جهت فضاهای باز، رستورانها ، مراکز خرید ، باغ ، باغ تالار ، تراس و … بوده و تا شعاع 5 متری خود را به راحتی گرم می نمایند. برای آگاهی از قیمت این هیترقارچیلطفا با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای وخرید هیترتابشی و جهت مشاهده انواع  بخاری قارچی این صفحه را ملاحظه بفرمایید.
با پیشرفت تکنولوژی سیستم گرمایش هم از این امر مستثنا نبوده و تغییرات بسیار زیادی کرده است که شامل آیتم هایی مانند شکل ظاهری، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان گرمای تولیدی  بخاری های قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع می باشند.

ویژگی های بخاری قارچی

 •  بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع با ضریب ایمنی بالا و کلاهک استاندارد و طراحی منحصر بفرد در برابر وزش باد  خاموش نمی شوند  و هدایت گرما را به اطراف بصورت یکنواخت انجام می دهند. بخاری پاسیو (بخاری قارچی یا بخاری چتر) یک وسیله گرمایش تابشی برای تولید حرارت برای استفاده در فضای های  باز مورد استفاده قرار میگیرد.
 • مطالعه تجربی دیگری انجام شده در زمینه ارزیابی بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع منافع اقتصادی و اجتماعی سیاست‌های جایگزینی گاز طبیعی به ‌جای فرآورده‌های نفتی می‏باشند و در پژوهش انجام گرفته شده است، هدف اصلی پژوهشهیترقارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع ، محاسبه هزینه – منفعت حاصل از جایگزینی گاز طبییعی به‌جای فرآورده‌های نفتی به‌ منظور سرعت بخشیدن و حمایت ازفروش بخاری قارچی اجرای سیاست‌های جایگزین در جهت نیل به صرفه ‌های اقتصادی و اجتماعی مربوطه می‌باشند و باتوجه به اینکه کشورمان دومین جایگاه ذخایر گازی را در جهان در دست دارد جهت دستیابی به ارزیابی جامعی از نتایج اجرای سیاست جایگزینی گاز طبیعی به ‌جای فرآورده‌های نفتی، ترکیب نتایج بررسی‌های اقتصادی و اجتماعی این ارزیابی در مجموع سهمی معادل 70% از منافع هیترتابشی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع وجایگزینی گاز طبیعی به‌جای فرآورده‌های نفتی در کشور حاصل از اثرات اقتصادی و 30% مابقی حاصل از منافع اجتماعی جایگزینی خواهند بود . جایگزینی گاز طبییعی به‌ جای فرآورده‌های نفتی تنها در بخش‌های حمل ‌ونقل و خانگی و تجاری منجر به تحقق بیش از 76% از منافع مورد اشاره قرار گرفته شده است.
 • تجربه اشتغال‌ زایی صنایع کوچک درمورد  بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع تعدادی از کشورهای منتخب را مورد بررسی قرار داده است و به ‌‌نظر می رسد که با توجه به نتایج موفقیت ‌آمیز و تایید شده اشتغا‌ل‌ زایی صنایع کوچک چه در بعد تئوری و چه در بعد عملی باید راهبرد اساسی را در «تقویت و توسعه صنایع کوچک» و «  هیترتابشی » در دو مدل گاز شهری و گاز مایع واحدهای صنعتی جستجو شود .به ‌همین منظور در این مطالعه تلاش شده با مطالعه و بررسی تحولات روند نرخ رشد اشتغال در بخش صنایع کارخانه  بخاری قارچی برای دوره زمانی تغییرات نرخ رشد اشتغال برای هر یک از فعالیت­های صنعتی بر اساس جداول ISIC محور ارزیابی قرار گرفته شده  و در ادامه به‌کمک نرم­افزار Eviews3 و تکنیک ­های اقتصادسنجی و مدل طراحی شده به تخمین تابع تقاضای نیروی ‌کار برای فعالیت‌های صنعتی دست زدند تا بدین وسیله به شناخت دقیق ‌تر از ظرفیت‌ها و توان فروش بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع در بخش صنعت دست پیدا کرده اند و نتایج حاصل نتایج نشان می‌دهند که میزان سرمایه برای ایجاد یک فرصت شغلی در گروه صنایع کارخانه‌ای کشور همواره بالا بوده و از طرف دیگر فروش بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع صنایع کوچک به‌علت سرمایه‌ بری کمتر، برگشت سریع ‌تر سرمایه، خوداتکایی و به ‌کارگیری تکنولوژی ساده‌تر و نقشی که در کارآفرینی دارد سهم بیشتری از فرصت‌های شغلی مولد در فروش بخاری قارچی در دو مدل گاز شهری و گاز مایع را ایجاد کرده اند.
 • مشخصات محصول بخاری قارچی:
 • مدل:  PHST06
 • جنس: استیل ضد زنگ
 • توان: 11 کیلو وات
 • مصرف گاز (kg/h): 0.4-0.75
 • محدوده شعاع گرمایش: 80-100
 • نوع فندک: پالسی تمام اتوماتیک
 • دارای سنسور قطع کن گاز در هنگام قطعی موقت گاز
 • دارای سنسور قطع کن گاز درصورت  واژگونی بخاری
 • جهت استفاده در فضای باز
 • عمر باطری جرقه زن (تعداد دفعات): 5000 بار
 • قابلیت تنظیم درجه حرارت
 • اندازه ابعاد ظاهری (میلی متر): 2238*815
 • وزن خالص (کیلوگرم): 19
 • نوع گاز: پروپان یا بوتان (LPG)

اگر میل به خریداری این نوع از بخاری دارید تهران هیتر فروش تمامی هیتر ها چتری تابشی را با قیمت بسیار پایین به شما عرضه میکند.

 • مقالات
 • مقالات

ارتباط با ما


تهران - تهرانپارس خیابان جشنواره بعداز چهاراه شاهد پلاک ۱۱۴

09129442044 - 02177960224