بهترین سیستم های گرمایش فضای باز


گرمایش فضای باز از طریق سیستم‌های مختلف امکان پذیر می باشد که یکی از این سیستم ها سیستمهای گرمایش تابشی می باشد که می تواند در فضاهای باز مانند رستوران ها، بالکن‌ ها و غیره مورد استفاده قرار گرفته و در روزهای سرد سال گرمای بسیار دلچسب و مطبوعی را برای حاضرین و محیط مورد نظر ایجاد نمایند. در حالت کلی گرمایش فضای باز با استفاده از سیستم های هوای گرم به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و بخاری های معمولی و یا زمینی به هیچ وجه نمی تواند گزینه مناسبی جهت گرمایش فضای باز باشند از راندمان و کارایی مناسب بهره ببرند. با توجه به همین موضوع می توان گفت بهترین روش گرمازایی جهت ایجاد گرمایش فضای باز استفاده از سیستم های گرمایشی تابشی که از الگوی گرمای تابشی استفاده کرده و در این سیستم های گرمایش فضای باز سطح که وظیفه تاباندن گرما را دارد با سرعت امواج الکترومغناطیس و بدون آنکه هوا هیچ دخالتی داشته باشد با بدن افراد برخورد کرده و گرمای بسیار خوشایند و مطبوع را مانند گرمای خورشید به افراد منتقل می نماید. در نتیجه سرمای موجود در محیط باز هیچ گونه تاثیری بر افراد نگذاشته و اصلا احساس نمی شود.

گرمایش فضای باز
گرمایش فضای باز

همچنین از آنجایی که انواع مختلف سیستم های گرمایش فضای باز از نوع گرمایش تابشی در ارتفاع نصب می گردند هیچ گونه فضای اضافی را در محیط های مختلف آن رستوران، کافی شاپ و غیره مختل نکرده و از نظر طراحی و دکور نیز بسیار بهینه عمل می کنند و فضای مناسبی را در اختیار کاربر قرار می دهند تا بتوانند از طریق آن فضا به کسب سود بیشتر و یا مشتری بیشتر مشغول گردند. همچنین با توجه به اینکه در سیستمهای گرمایش فضای باز از نوع تابشی به گرم شدن از پیش احتیاج نیست، صرفه جویی بسیار مناسبی در زمینه مصرف انرژی ایجاد می گردد.

سیستم گرمایش فضای باز از نوع موضعی

از آنجایی که معمولا مکان های فضای باز مساحت بیشتری داشته و در عین حال لوکس طراحی می شوند، وجود بخاری‌های زمینی علاوه بر اینکه برای فضای مورد نظر ایجاد اشغال فضای اضافی می کند، تناسب چندانی با معماری های لوکس و مدرن داشته و هارمونی لازم میان این دستگاه های معمولی و طراحی محیط ایجاد نمی گردد. ولی در عین حال سیستم گرمایش فضای باز از نوع تابشی هیچ فضای اضافی را اشغال کرده و در ارتفاع نصب می گردند و با توجه به طراحی مدرن و جذابی که دارند موجب رونق کسب و کار شده و فضای بسیار دلچسب صمیمی و گرم را برای محیط مورد نظر که این دستگاه در آن نصب شده اند ایجاد می کنند. بهترین سیستم گرمایش فضای باز برای رستوران ها آلاچیق ها باغ ها و یا هر نوع فضای باز دیگری سیستم گرمایش فضای باز از موضوعی می باشد که می‌تواند فضا و کاربری های بسیار زیادی را تحت پوشش قرار دهد. از جمله مهمترین ویژگی ها و نکات بارز این گونه سیستم های گرمایش فضای باز این موضوع می باشد که این دستگاه می تواند به خوبی مناطق تحت پوشش خود را منطقه بندی نمایند. در نتیجه می‌توان فقط قسمتی از فضای مورد نظر که افراد در آن حاضر هستند را تحت پوشش گرمای مطلوب این دستگاه قرار داده و در نتیجه در بحث صرفه‌جویی هزینه‌ها موازین مثبت بسیار زیادی ایجاد نماییم.

همچنین سیستم ها به هیچ وقت احتیاج به پیش گرمایش نداشته و در این زمینه سرمایه بسیار مناسبی را برای فرد استفاده کننده انداخته می نماید و همچنین در صورتیکه یک مشعل این سیستم گرمایش فضای باز دچار عیب و نقص گردد، بقیه سیستم به درستی کار خود را انجام داده و از کار نمی افتد.

سیستم گرمایش فضای باز از نوع برقی

یک نوع سیستم دیگر برای گرمایش فضای باز وجود دارد که از انرژی الکتریسیته و برق جهت ایجاد و تولید گرمای مورد نظر استفاده نمود و آلایندگی و آلودگی را برای فضای تحت پوشش خود به وجود نمی آورد. این سیستم ایجاد کننده گرمایشی مطبوع می‌تواند در فضاهای بسته نیز مورد استفاده قرار گیرد و در محل هایی که سوخت گاز به اندازه کافی در دسترس نمی باشد و یا به خاطر شکل ظاهری امکان استفاده از دستگاه هایی با مصرف سوخت گاز وجود ندارد می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. این نوع سیستم گرمایش فضای باز دارای کیفیت و راندمان حرارتی بسیار بالا و مناسب بوده و می تواند در کمترین زمان ممکن گرمای بسیار مطبوع و دلچسبی را برای حاضرین ارمغان بیاورد.

سیستم گرمایش فضای باز از نوع سرامیکی

یکی دیگر از انواع سیستم های گرمایش فضای باز سیستم سرامیکی گرمایش تابشی می باشد گزینه بسیار مناسبی جهت ایجاد گرمای مطلوب برای فضای باز مانند آلاچیق، رستوران، هتل، کافی شاپ، پاسیو و بسیاری موارد دیگر می باشد و این قابلیت را دارد تا گرمای مورد نظر با سرعت امواج الکترومغناطیسی به صورت موضعی به محیط مورد نظر انتقال دهد. فرایند و مکانیزم عملکرد این سیستم گرمایش فضای باز به صورت کاملا اتوماتیک بوده و هیچگونه دودکشی احتیاج ندارد و همچنین می توان با استفاده از ریموت کنترل دستگاه دمای مورد نظر را کاهش و یا افزایش دهیم.

ارتباط با ما


تهران - تهرانپارس خیابان جشنواره بعداز چهاراه شاهد پلاک ۱۱۴

09129442044 - 02177960224